Brwi

Makijaż permanentny brwi ma moc poprawienia nastroju i urody, pomaga wyleczyć się z kompleksów i zwyczajnie czuć się piękną.

Brwi to niezwykle ważny element proporcji, estetyki i wyglądu twarzy. Makijaż permanentny brwi może spowodować znaczącą poprawę atrakcyjności przy zachowaniu pełnej naturalności. Makijaż permanentny brwi ma za zadanie imitację naturalnego łuku brwi, aby nie były już blade, cienkie jak niteczki albo nierówne.

Zabieg makijażu permanentnego brwi

Zabieg trwa około godziny i polega na umiejętnym cieniowaniu łuku brwiowego odpowiednio dobranymi barwnikami według wcześniej ustalonego rysunku. Kilkadziesiąt odcieni pigmentów daje szeroki wybór dobrania indywidualnego koloru tak, by efekt końcowy był wyjątkowo naturalny, lekki i kobiecy. Zabieg makijażu permanentnego brwi przeprowadza się jedną z wybranych technik, której wybór zależny jest od czynników indywidualnych i założeń efektu końcowego.
Makijaż permanentny brwi bezpośrednio po zabiegu jest intensywny i w ciągu kolejnych dni ulega rozjaśnieniu do 50%. Bardzo istotne jest przestrzeganie wskazań pozabiegowych, które mają duży wpływ na późniejszy wygląd i trwałość makijażu. Efekty utrzymują się bardzo indywidualnie - od 1,5 roku do kilku lat, co zależne jest w dużej mierze od biochemii skóry i czynników osobniczych skóry.
Akcesoria zabiegowe są sterylne i jednorazowe. Nagrodzone Złotym Medalem atestowane pigmenty nieorganiczne mineralne zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.


Nagrody

Złoty Medal
MTP 2011

Złoty Medal
Beauty Fair 2012

Złoty Medal
MTP 2011