Kreski górne/dolne

Kreski na oczach są bardzo kobiece, wygodne i praktyczne.
Makijaż permanentny oczu to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas i wyglądać pięknie bez codziennego malowania.

Delikatna kreska na oczach, która nie rozmazuje się w deszczu, śniegu, na fitnessie, po pływaniu to marzenie wielu kobiet. Taki właśnie jest makijaż permanentny oczu - jest zawsze, bez względu na okoliczności i warunki atmosferyczne. 
Makijaż permanentny oczu ma moc wydobycia ich blasku, przywrócenia młodzieńczego wyglądu i nadania pożądanego kształtu poprzez delikatną modyfikację kształtu.
Dzięki technikom pigmentacji makijaż permanentny oczu potrafi stworzyć efekt zagęszczenia rzęs oraz sprawić, by oczy wyglądały niezmiennie na wypoczęte i lekko podkreślone przez subtelną kreskę w linii rzęs górnych lub dolnych.

Zabieg trwa około 30 minut i polega na umiejętnym wprowadzeniu pigmentu do płytkiej warstwy naskórka w linii rzęs. Kilka intensywnych odcieni pigmentów do powiek daje szeroki wybór dobrania indywidualnego koloru tak, by efekt końcowy był wyjątkowo naturalny, lekki i kobiecy.
Makijaż permanentny bezpośrednio po zabiegu jest intensywny i w ciągu kolejnych dni ulega rozjaśnieniu do 50%. Bardzo istotne jest przestrzeganie wskazań pozabiegowych, które mają duży wpływ na późniejszy wygląd i trwałość makijażu. Efekty utrzymują się bardzo indywidualnie - od 1,5 roku do kilku lat, co zależne jest w dużej mierze od biochemii skóry i czynników osobniczych skóry.
Akcesoria zabiegowe są sterylne i jednorazowe. Nagrodzone Złotym Medalem atestowane pigmenty nieorganiczne mineralne zapewniają najwyższe bezpieczeństwo


Nagrody

Złoty Medal
MTP 2011

Złoty Medal
Beauty Fair 2012

Złoty Medal
MTP 2011