Usta

Makijaż permanentny ust to zabieg idealny dla kobiet wymagających, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania w zakresie upiększającej kosmetyki estetycznej. 

Dzięki zastosowaniu różnorodnych odcieni możemy uzyskać wymarzony odcień ust, który będzie na dłuższy czas nadawał ustom kształt, formę i jednolitą strukturę. Makijaż permanentny ust może nadać czerwieni wargowej intensywną barwę, lekko je powiększyć, sprawić, by wizualnie stały się bardziej soczyste, ożywione, seksowne, stworzyć optyczne wrażenie ust większych i zmysłowych.

Zabieg makijażu permanentnego ust - informacje

Zabieg makijażu permanentnego ust trwa około godziny i polega na umiejętnym cieniowaniu czerwieni wargowej odpowiednio dobranymi barwnikami według wcześniej ustalonego rysunku. Kilkadziesiąt odcieni pigmentów daje szeroki wybór dobrania indywidualnego koloru tak, by efekt końcowy był wyjątkowo naturalny, lekki i kobiecy. Zabieg przeprowadza się jedną z wybranych technik, której wybór zależny jest od czynników indywidualnych i założeń efektu końcowego.

Makijaż permanentny ust bezpośrednio po zabiegu jest intensywny i w ciągu kolejnych dni ulega rozjaśnieniu do 50%. Bardzo istotne jest przestrzeganie wskazań pozabiegowych, które mają duży wpływ na późniejszy wygląd i trwałość makijażu. Efekty utrzymują się bardzo indywidualnie - od 1,5 roku do kilku lat, co zależne jest w dużej mierze od biochemii skóry i czynników osobniczych skóry.

Akcesoria zabiegowe są sterylne i jednorazowe. Nagrodzone Złotym Medalem atestowane pigmenty nieorganiczne mineralne zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.

Nagrody

Złoty Medal
MTP 2011

Złoty Medal
Beauty Fair 2012

Złoty Medal
MTP 2011